Фестиваль "Щаслива родина"

16 червня 2015 року управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради, громадською організацією «Центр громадського розвитку» та Білоцерківською міською громадською організацією «Товариство культури «Світло»» на спортивному майданчику Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» було проведено фестиваль «Щаслива родина» на підтримку відповідального батьківства. У фестивалі приймали участь родини міста. Під час заходу було проведено дві лінійки майстер-класів.

Практичні психологи знайомили учасників з віковими особливостями майбутніх першокласників, підлітків, вчили прийомам ефективного спілкування, розкрили секрети пренатального періоду розвитку дитини та процесу пологів.

Під час фестивалю майстри декоративно-вжиткового мистецтва представили майстер-класи «Обереги для дитини: ляльки, зроблені люблячими батьками (вузликові ляльки, ляльки «Нерозлучники», «Янголятко», «Родинне тепло української вишивки».

Для хлопчиків та дівчаток були організовані майстер-класи з футболу та спортивні конкурси від ПФК «Арсенал-Київщина».

Волонтери залучали дітей віком старше 6 років до рухливих та розвиваючих ігор.

/Files/images/2.jpg /Files/images/7.jpg /Files/images/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.