Засновником Центру є міське управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Центр практичної психології був створений у 2001 році. З вересня 2018 року Центр переіменовано в Навчально-методичний центр психологічної служби.

НМЦПС є складовою психологічної служби системи освіти України. Основною метою психологічної служби є підвищення ефективності навчально-виховного процесу та захист соціального і психічного здоров’я всіх його учасників. Мета діяльності Центру: організаційно-методичне забезпечення системи виховної роботи, психологічне забезпечення навчально-виховного процесу, організація соціально-педагогічного патронажу у дошкільних, усіх типах загальноосвітніх та інших навчальних закладах системи загальної середньої освіти. Завдання НМЦПС:

1. Підвищувати ефективність освітнього процесу, застосовуючи на практиці новітні досягнення психологічної науки та соціальної педагогіки.

2. Захищати психічне здоров’я та особистісний суверенітет усіх учасників освітнього процесу, розширювати їхню психологічну культуру.

3. Сприяти повноцінному особистісному, соціальному й інтелектуальному розвиткові молоді на кожному віковому етапі.

4. Створювати психологічні та соціально-педагогічні умови для формування у вихованців мотивації до самовиховання та саморозвитку.

5. Забезпечувати індивідуальний підхід до кожної особистості на основі її психолого-педагогічного вивчення.

6. Проводити профілактику і корекцію відхилень в інтелектуальному, соціальному й особистісному розвиткові всіх учасників освітнього процесу.

/Files/images/image К.jpgДиректор - Корнієнко Людмила Володимирівна/Files/images/image ф.jpgМетодист НМЦПС - Федорченко Наталія Миколаївна/Files/images/image я.jpgСекретар НМЦПС - Творогова Оксана Олександрівна

Кiлькiсть переглядiв: 1953

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.